Oro kondicionierių aptarnavimas – profilaktika

Oro kondicionierių aptarnavimas – profilaktika

Tam, kad įrenginys tarnautų ilgiau, kaip ir kiekviena buitinė technika taip ir oro kondicionieriai reikalauja priežiūros. Norėdami, jog oro kondicionierius tarnautų Jums kuo ilgiau, jam privaloma atlikti profilaktikos darbus. Neprižiūrimas įrenginys ims naudoti daugiau elektros energijos, gali imti mažiau šaldyti, bei šildyti. Jeigu nebus atlikti kondicionieriaus aptarnavimo darbai, profilaktika gali užsikimšti filtrai, didės elektros sąnaudos. Oro kondicionierių aptarnavimas privalomas norint sumažinti elektros sąnaudas.

Oro kondicionierių aptarnavimas – profilaktika

Oro kondicionierių aptarnavimo darbus Klaipėdoje atlieka „UAB Daikra“, profilaktikos darbų metu atliekami šie patikrinimai:

  • Sistemos pildymas freonu
  • Valomi, keičiami filtrai
  • Tikrinamas sistemos hermetiškumas
  • Elektros instaliacijos patikra ir kt. darbai

Mes garantuojame, jog oro kondicionavimo įranga bus tikrinama pagal visus standartus: valomi vidiniai ir išoriniai šilumokaičiai, plaunami filtrai su specialiais antibakteriniais purškalais, tikrinama ir valoma kondensato sistema, patikrinamas ir jeigu yra poreikis papildomas freono slėgis.

Kaip dažnai reikia atlikti oro kondicionierių priežiūros darbus:

  • Oro kondicionieriui keliant nepageidaujamą triukšmą, išsiliejus skysčiams ar sutrikus šildymui ar šaldymui, nedelsiant kreipkitės į specialistus.
  • Oro kondicionierius būtina patikrinti mažiausiai du kartus per metus, prieš šildymo ir šaldymo sezonų pradžią;
  • Oro filtrai valomi arba keičiami kartą per kelis mėnesius

Oro kondicionierių remonto, montavimo ir aptarnavimo darbus Klaipėdoje, Gargžduose, Šilutėje, Skuode, Kretingoje, Palangoje Jums gali atliki „UAB Daikra“.

Kreipkitės, darbus galime atlikti visoje Lietuvoje, atstumas mums ne kliūtis!

Leave a comment

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė