Naudotų šaldytuvų remontas Klaipėdoje

saldytuvo-remontas-klaipeda

Naudotų šaldytuvų remontas Klaipėdoje

Šiais laikais niekas neįsivaizduoja dienos be šaldytuvo. Vos tik susiduriame su šaldytuvo ar šaldiklio gedimu, kaip mat suprantame koks jis svarbus mūsų gyvenime. Tik keletas iš mūsų yra girdėję žodžio junginius “No Frost”. Pagrindinis “No Frost” privalumas yra, jog jis neleidžia susidaryti ledui šaldytuve ar šaldiklyje, tačiau tokio šaldiklio tūris yra mažesnis, šaldytuvas suvartoja daugiau elektros energijos.

Meistrai teigia, jog naujas šaldytuvas yra kelis kartus patikimesnis, tačiau reiktų pažymėti, jog norint įsigyti tikrai patvarų šaldytuvą gali tekti piniginę paploninti net kelis kartus daugiau. Sugedusio tokio šaldytuvo remonto kaina gali prilygti pusei šaldytuvo kainos.  Patikimesnių šaldytuvų gamybai naudojamos patikimesnės medžiagos, dėl to žinoma ir kaina yra atitinkama.

Vidutiniškai šaldytuvo galiojimo laikas yra nuo 5 iki net 25 metų. Be abejo kuo mažiau elektronikos, tuo mažesnė tikimybė, jog šaldytuvas suges. Klaipėdoje šaldytuvų remontu užsiimame ir mes, “UAB Daikra”.

Mus galite rasti Sandėlių gatvė 30 – 53, Klaipėda.

Naudotus ir naujus šaldytuvus galite pasižiūrėti mūsų elektroninėje parduotuvėje: Naudoti ir nauji šaldytuvai ir naudoti ir nauji šaldikliai

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė