(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija

Montavimo ir remonto paslaugos

UAB Daikra bendradarbiauja su žinomiausiais šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo technikos gamintojais bei nuolatos kuria ir augina profesionalią komandą, pasižyminčia gerais inžineriniais sugebėjimais. Įmonė atsakingai pasiūlys Jums reikiamą įrangą, sutaupydami Jums laiko ir lėšų. Ją pristatys, sumontuos ir atliks priežiūros darbus.

Atliktų darbų galerija

Projektavimas

UAB Daikra projektuoja šildymo sistemas, vėdinimo ir kondicionavimo tinklus. Kadangi visiems norisi, kad būstas būtų jaukus ir šiltas, sveikas ir ekonomiškas, tai geriausiai yra pasiekiama  teisingai suderinus šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas.

Mūsų projektuotojų komanda yra įgijusi nemažą patirtį projektuojant pačias įvairias vėdinimo-šildymo sistemas bei įgyvendinant savo projektus skirtingose objektuose. Baigiant sistemų montavimą, visada atliekamas sistemos derinimas, kuomet tikrinama ar viskas dirba taip, kaip apskaičiuota projektavimo metų.

Šildymo-vėdinimo sistemų montavimas

Profesionaliai užsiimame inžinerinių sistemų montavimu. Mūsų darbo esmė: iš pastato, kuriame yra tik pamatai, sienos ir stogas, padaryti tinkantį gyvenimui namą įrengus šias sistemas:

  • Šildymo
  • Vėdinimo
  • Oro kondicionavimo

Mūsų darbo principas – nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius ir kokybiškus pasiūlymus bei tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

Atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Šildymo, šaldymo, vėdinimo sistemų montavimas. Daikra

Šildymo-vėdinimo sistemų remontas

Atliekame šildymo sistemų bei šaldymo sistemų diagnostikos ir remonto darbus. Reikalui esant galime pakeisti bet kurią sugedusią šilumos siurblio dalį, tame tarpe kompresorių, šilumokaitį.

Savo darbe naudojame tik sertifikuotą, aukštos kokybės Europos gamintojų produkciją, atitinkančią CE standartus, taigi pasiūlysime kokybišką gaminį už patrauklią kainą, jį pakeisime nauju.

Turime sertifikuotus elektros instaliacijos meistrus, kurie kokybiškai taiso ar gali pakeisti elektroninės dalies komponentą/-us, bei atlieka kitus elektronikos bei valdymo automatizavimo darbus.

Atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Šildymo-vėdinimo sistemų remontas. Daikra

Planuojate įsirengti šildymo ar vėdinimo sistemą?

Patalpų dydį ir išplanavimą. Oras-oras siurbliai labiau tinkami vieno kambario būstui, o oras-vanduo – toms patalpoms, kuriose yra kelios atskiros erdvės. Taip pat verta atsižvelgti į patalpų dydį, nes nuo juo priklauso, kokio galingumo prietaisai yra reikalingi.

Siurblio galingumą. Galingesnis prietaisas efektyviau palaiko reikiamą temperatūrą, todėl norint išsirinkti geriausią variantą, vertą kreiptis į profesionalus. Tinkamas galingumas nustatomas apskaičiuojant reikiamus duomenis. Kuo didesnį temperatūros skirtumą reikią išlyginti, tuo galingesni šildymo prietaisai yra reikalingi.

Valdymą. Moderniausia šios srities technika suteikia galimybę ją patogiai valdyti nuotoliniu būdu. Norint tai padaryti, reikia integruoti tam pritaikytus modulius, kurie leidžia valdyti šilumos siurblio darbą, pavyzdžiui, jo vandens ar patalpų optimalios temperatūros nustatymą. Be to, modernus prietaisas praneša apie gedimus ir tokiu būdu leidžia į juos greičiau sureaguoti.

Kainą. Lėšos, kurios gali būti skiriamos siurbliui priklauso nuo kiekvieno poreikių. Šilumos siurblio kainą lemia įvairūs faktoriai: galia, tipas, montavimo vieta, taip pat atstumas tarp vidinio bei išorinio įrenginio. Visuomet galite kreiptis į mus ir gauti orientacinį kainos pasiūlymą. Tiksli kaina gali būti nustatoma apžiūrėjus objektą, įvertinus visas montavimo sąlygas. Prietaisų montavimui naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas – kokybiškus varinius vamzdžius, antivibracines gumas, kanalus, laikiklius ir t.t.

Šilumos siurbliai Daikra