Kaip panaikinti blogą kvapą šaldytuve?

kaip panaikinti blogą kvapą šaldytuve

Šiais laikais nei vienas iš mūsų neapsieitų be šaldytuvo. Norint išlaikyti šviežias prekes šis prietaisas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Norint užšaldyti daržoves, vaisius ar kitus maisto produktus šis įrenginys yra nepakeičiamas.

Kaip ir kiekvienas buitinis prietaisas taip ir šaldytuvas nėra amžinas, dėl to su laiku šaldytuvai taip pat ima gesti. Tačiau tai ne vienintelė problema su kuria mes susiduriame. Nemalonus kvapas šaldytuve yra taip pat viena iš mus kamuojančių problemų.

Kaip panaikinti blogą kvapą šaldytuve?

Pirmiausia norint išsiaiškinti kaip panaikinti blogą kvapą šaldytuve, reikėtų žinoti nemalonaus kvapo priežastį. Nemalonų kvapą šaldytuve gali skleisti greitai gendantys produktai, taip pat jeigu jie laikomi netinkame inde.

Viena iš tinkamiausių priemonių šalinti nemalonų kvapą šaldytuve yra actas. Išvalius actu reikėtų palikti šaldytuvą vėdintis.

Kita priemonė kuri sugeria kvapus yra maistinė soda, tačiau šį kvapus šalinantį produktą reiktų keisti kas keletą mėnesių.

Kitos priemonės pašalinti kvapą yra citrina, svogūnai, česnakai taip pat juoda duona, ryžiai.

Kitas būdas, kurį siūlo buitinės technikos gamintojai yra įsigyti šaldytuvo gaiviklį.

Labai seni šaldytuvai taip pat gali skleisti nemalonius kvapus, jeigu jums reikia naujo ar naudoto šaldytuvo Klaipėdoje, arba yra būtinas šaldytuvo remontas, tokiu atveju jums teks kreiptis į šaldytuvų meistrus.  Klaipėdoje, Sandėlių gatvėje 30 įsikūrusi “UAB Daikra” specialistai suras ir išspręs jūsų šaldytuvo gedimą, o prireikus padės jums išsirinkti tinkamiausią naują ar naudotą šaldytuvą ar šaldiklį.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė