Apie mus

Apie mus

Oro kondicionavimo ir
Vėdinimo sistemos

Įmonė „Daikra“ įkurta 2009m. Klaipėdoje. Stambius projektus įgyvendiname visoje Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla – saulės elektrinių/modulių, inverterių, montavimo sistemų, vėsinimo, šaldymo, vėdinimo, šildymo įrenginių, šilumos siurblių, oro kondicionierių, rekuperatorių bei montavimo medžiagų prekyba, įrangos montavimas, aptarnavimas, remontas ir pogarantinė priežiūra.

  • Patyrę inžinieriai
  • Žinomiausių gamintojų produktai
..
..
..
..
..
..

500+

Sumontuotų saulės elektrinių

1500+

Įrengtų oras-oras šilumos siurblių

1000+

Įrengtų oras - vanduo sistemų

700+

Įrengtų vėdinimo sistemų

Mūsų komanda

Susipažinkite su mūsų komanda

Mūsų profesionali komanda pasirengusi padėti Jums išsirinkti Jūsų būstui ar ofisui tinkamiausią sprendimą, ir kokybiškai sumontuoti įsigytą įrangą.

Dainius Kraynas

Direktorius

Kristina Kraynienė

Komercijos direktorė

Arnas Ulba

Verslo plėtros ir vystymo vadovas

Milda Vaičiulienė

Vyr. buhalterė

Giedrius Liorančas

Projektų vadovas

NEKLAUSYKITE, KĄ SAKOME MES

Paklausykite, ką apie mus sako mūsų klientai

Puikiai atliko visus darbus, esu patenkintas. Teko naudotis ir remonto paslaugom, likau patenkintas, naudosiuos šios įmonės paslaugomis ir toliau..

Julius

Labai gerai tvarko, esu patenkintas darbu, draugiškas kolektyvas nenusibodo net laukti kol pataisys gedimą, ir kainos tikrai normos ribose..

Mindaugas

Puikus aptarnavimas. Įmonė dirba patikimai, greitai ir kokybiškai..

Simona

UAB „Daikra“ įkurta 2009m. Klaipėdoje. Projektus įgyvendiname visoje Lietuvoje.

Pagrindinės įmonės veiklos: saulės elektrinių projektavimas, prekyba, montavimas bei priežiūra namams ir verslui. Taip pat, vėsinimo, šaldymo, šaldymo kamerų, vėdinimo, šildymo įrenginių, sistemų, šilumos siurblių, oro kondicionierių, rekuperatorių bei montavimo medžiagų, dalių, aksesuarų prekyba, įrangos montavimas, aptarnavimas, remontas ir pogarantinė priežiūra.

Projektuojame, nemokamai atvažiuojame iki numatytų darbų vietos, suteikiame išsamią konsultaciją. Visada vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės standartais – mums svarbu kiekvienas klientas ir visų lūkesčių sėkmingas įgyvendinimas.

Kadangi visiems norisi, kad būstas būtų jaukus, šiltas, sveikas ir ekonomiškas, tai geriausiai yra pasiekiama teisingai suderinus saulės elektrinių, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su žinomiausiais ir patikimiausiais saulės modulių, inverterių, montavimo sistemų, šaldymo, vėsinimo, vėdinimo ir šildymo įrangos gamintojais bei nuolatos kuria ir augina profesionalią komandą, pasižyminčia kompetetingais inžineriniais sugebėjimais. Įmonė atsakingai pasiūlys Jums reikiamą įrangą, sutaupydami Jums laiko ir lėšų. Ją pristatys, sumontuos ir atliks priežiūros darbus.

Mes visada stengiamės, kad kainos ir kokybės santykis būtų palankus klientui.

Nuolatos plečiame savo įrangos, produktų, detalių, montavimo medžiagų ir priedų asortimentą.

Taip pat atliekame visų šaldymo įrenginių – buitinių šaldytuvų, kondicionierių, drėgmės surinkėjų ir kitų sudėtingų šaldymo sistemų priežiūrą ir remontą.

Mūsų darbo principas – nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius, tvarius ir kokybiškus pasiūlymus bei tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė