Nauji ir naudoti šaldikliai Klaipėdoje

saldytuvai šaldytuvai

Nauji ir naudoti šaldikliai Klaipėdoje

Svarbiausia šaldiklio funkcija – greitas užšaldymas. Kiekviena namų šeimininkė šiais laikais nebeapsieina be šios funkcijos kai reikia užšaldyti uogas, vaisius, mėsą, žuvį ir t.t

Šaldikliai būna keletos tipų: šaldiklis su stalčiu ir šaldymo dėžė. Rinkdamiesi šaldiklį atkreipti dėmesį reikėtų į energetinę klasę, kuri garantuoja mažesnes išlaidas už elektrą. Energetinių klasių būna A++, A+ ir A.

Daugeliui jau girdėtas terminas ‘No frost’ šaldiklis kas reiškia, jog ant šaldiklio sienelių nesusidaro ledas, nesikaupia vanduo ir dėl to nereikės jums jo atitirpinti. Tokie šaldikliai sunaudoja daugiau elektros energijos.

Renkantis šaldiklį lankytojai dėmesį skiria ir jo dydžiui, bei stalčių skaičiui. Priklausomai nuo šaldiklio dydžio stalčių skaičius gali būti nuo 3 iki 8 ar daugiau.

Šaldikliai taip pat gali būti vertikalūs arba horizontalūs. Horizontalius šaldiklius dažniausiai renkasi klientai, kurie planuoja šaldiklyje laikyti didelį kiekį tos paties rūšies produktus.

Naujais ir naudotais bei su defektais šaldikliais Klaipėdoje prekiauja, nei remontuoja “UAB Daikra” įmonė įsikūrusi Sandėlių gatvėje, 30 – 53.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė