Šviesos tuneliai – SUNPIPE

sviesos tuneliai

Šviesos tuneliai – SUNPIPE

Kas yra SUNPIPE?
SUNPIPE sistema renka dienos šviesą naudojant patentuotą didelio poveikio akrilo deimantų kupolą, praleidžiant šviesą pro veidrodinį aliuminio vamzdį, kuris atspindi ir nukreipia natūralią dienos šviesa į difuzorių. Difuzorius skleidžia tolygiai natūralią dienos šviesą patalpoje.

Kodėl rinktis natūralaus apšvietimo sistemą SUNPIPE?
Yra daug puikių priežasčių pasirinkti natūralų apšvietimą!
Tai ekonomiškas – elektros sąnaudų sumažinimas, apšvietimo poreikį galima sumažinti net 75%.
Tai sveikiau – tyrimai parodė, kad žmonės dirba geriau natūraliai apšviestoje aplinkoje. Naturalus apšvietimas darbinėje aplinkoje palaiko žmogaus paros ritmą, mažiną stresą, palaiko teigiamą nuotaiką.
SUNPIPE – prisideda mažina elektros energijos poreikį ir sumažina išmetamą CO2 kiekį.

Natūralaus apšvietimo sistemos SUNPIPE panaudojimas:
Sveikatos įstaigos: Slaugytojų dažniausiai minima, kad fluorescencinės apšvietimas yra varginantis, todėl natūralus apšvietimas gali turėti teigiamą poveikį tiek personalui, tiek pacientams.
Švietimo įstaigos: yra įrodyta, kad natūralus padida pasiekimų normas, sumažina nuovargį, pagerina sveikatą ir lankomumą.
Prekybos vietos: buvo atliekami bandymai prekybos vietose, kurios yra daugiausiai apšviestos naturalia dienos šviesa. Šio tyrimo tikslas nustatyti kaip įtakoja pardavimus kai parduotuvėje naudojamas natūralus apšvietimas. Tyrimo rezultatai parodė, kad prekybos vietose su naturaliu apšvietimu pardavimai didesni iki 40%.
Biurai: biuriuose, kuriuose vyrauja natūralus apšvietimas padidina darbuotojų produktyvumą ir sumažina sergamumą. Manoma, kad natūralus apšvietimas turi reikšmingą poveikį „sergančio namo sindromui“ mažinimui. Darbingumas ir regėjimas tiesiogiai priklauso ne tik nuo šviesos ryškio, bet ir nuo apšviemo kokybės. Monotoniška dirbtinė šviesa vargina. Kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė savijauta.

 

Dėl pirkimo kreiptis kontaktais: 8 699 76 600 arba servisas@daikra.com

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė