Šilumos siurbliai oras – vanduo Panasonic AQUAREA

Aquarea šildymo ir vesinimo sistema labai lengva sumontuoti tiek naujuose, tiek senuose pastatuose

Panasonic Aquarea oras-vanduo sistema leidžia taupyti montavimo ir eksploatavimo išlaidas.Palygimus su kitomis šildymo sistemomis nereikia nei grežiniu,nei duju įvado,nei kamino,nei kuro saugyklos.Tiek montuojant naują, tiek keičiant seną,Aquarea šilumos siurblį paprasta prijungti prie esamos gryndinio šildymo ar žemos temperatūros radiatorių sistemos.

Sparčiai populiarėjantys šilumos siurbliai oras vanduo skirti patalpų šildymui (šildomos grindys, radiatoriai), karšto vandens ruošimui bei patalpų vėsinimui. Tai ekologiški ir ekonomiški įrenginiai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra. Šilumos siurbliai šilumą iš lauko oro perduoda vandeniui į namų šildymo sistemą, o elektra yra naudojama tik kompresoriaus darbui. Šilumos siurblio efektyvumą parodo naudingumo koeficientas COP, kurio reikšmė reiškia kiek kartų gaunama šilumos energijos daugiau nei sunaudojama elektros. Kuo COP didesnis, tuo šilumos siurblys yra efektyvesnis ir ekonomiškesnis.

Tinkamai parinktas oras-vanduo šilumos siurblys gali veikti praktiškai ištisus metus (net iki -250C lauko temperatūros).

Lyginant su dujiniu šildymu, Panasonic šilumos siurblių eksploatacija ~40% mažesnė !
Nėra specialių reikalavimų katilinei, nereikalingas katilinės pridavimas. Visa įranga sumontuojama greitai ir lengvai prijungiama prie esamos šildymo sistemos. Be to, nereikės mokėti abonentinio mokesčio ir neturėsite įsipareigojimų dujininkams suvartoti tam tikrą kiekį dujų.

Šilumos siurbliai: Panasonic AQUAREA

Lyginant su geoterminiais šilumos siurbliais, kurie ima šilumą iš žemės, investicijos į oras-vanduo šilumos siurblius yra mažesnės, jų montavimas paprastesnis ir greitesnis, nereikia atlikti brangiai kainuojančių žemės darbų, o aptarnavimo darbai taip pat nesudėtingi. Vasaros metu karštą vandenį šilumos siurblys oras-vanduo ruošia gerokai ekonomiškiau nei geoterminis siurblys. Šildymo sezono metu, esant teigiamoms lauko temperatūroms, šilumos siurblys oras-vanduo šildys ekonomiškiau už geoterminį šildymą. Žiemos metu, kai lauke minusinė temperatūra, geoterminis šilumos siurblys veikia ekonomiškiau, tačiau įvertinus tai jog jis kainuoja  brangiau, šį kainų skirtumą Jūs sulyginsite tik per maždaug 10-12 metų. Po tiek metų visa dabartinė įranga bus pasenusi ir Jūs greičiausiai dairysitės naujos kartos šilumos siurblių. Tad ar verta investuoti į geoterminį šildymą ?

Lyginant su šildymu kietu kuru, šilumos siurbliams nereikalinga kasdienė priežiūra ir kūrenimas, todėl turėsite daugiau laisvo laiko, žiemos metu galėsite išvykti atostogauti. Nereikės rūpintis kuro atsargomis ir jų sandėliavimu. Katilinė bus švari. Katilinės plotas gali būti gerokai mažesnis.

Naudodami šilumos siurblį, Jūs neteršiate gamtos ir Jūsų kaimynas nesiskųs, kad kiemas pilnas dūmų.

Lyginant su elektriniu šildymu, Panasonic šilumos siurblių metinė eksploatacija mažesnė ~3,5 karto. Šildymas elektra yra brangiausias iš visų šildymo tipų.

KOMFORTAS, TAUPYMAS IR DIDELE GALIA NET IR ESANT LABAI ŽEMOMS TEMPERATŪROMS

Panasonic Inverter + sistema greitai pasiekus nustatytą temperaturą, Inverter + sistema laipsniškai sureguliuos galią, kad palaikyti nustatytą temperaturą. Taigi, netgi keičiantis lauko oro salygoms, patalpose palaikoma pastovi komfortinė temperatūra.- Panasonic šilumos siurbliai pasižymi maksimaliu naudingo veiksmo koeficientu – COP  esant lauko oro temperatūrai-20*С Panasonic šilumos siurbliai pasižymi maksimaliu naudingo veiksmo koeficientu – COP 4,74, esant lauko oro temperatūrai +7oC, todėl šilumos savikaina gaunama mažesnė už kieto kuro, dujinio ar elektrinio katilo. COP – šilumos siurblio naudingumo koeficientas (Coefficiency of Performance). Šis koeficientas parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos elektros energijos.

Privalumai:

 • pasaulinio lygio gamintojo kokybė ir patikimumas;
 • itin aukštas naudingumo koeficientas (COP iki 4.74, didesnis nei konkurentų) ir mažos išlaidos už sunaudojamą energiją;
 • šildo iki -25*C lauko temperatūros (efektyviausiai veikia iki -20*C lauko temperatūros);
 • galimas valdymas internetu per asmeninį ar planšetinį kompiuterį bei išmanųjį telefoną (Android OS) (įsigyjama atskirai);
 • didelė modelių įvairovė kiekvienam pagal poreikius;
 • šildo patalpas ir ruošia karštą vandenį;
 • gali vėsinti patalpas vasaros metu (ne visi modeliai, be to reikalinga patalpose papildomai montuoti fankoilus);
 • lengvai priderinami prie veikiančių šildymo sistemų ir saulės baterijų;
 • tylus veikimas;
 • nesudėtingas valdymas suprantamas kiekvienam vartotojui;
 • galima prijungti kambario termostatą;
 • galima montuoti tiek naujose, tiek ir seno tipo šildymo sistemose;
 • yra dviejų dalių “split” ir vienos dalies “mono block” modeliai.
Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė