Šaldytuvai

saldytuvai šaldytuvai

Šaldytuvai – buitinis prietaisas be kurio šiuo metu mes neįsivaizduojame savo gyvenimo. Tik nedaugelis mūsų žino, jog šaldytuvai buvo išrasti tik praėjusio šimtmečio pradžioje, o masinė jų gamyba pradėta tik po II – ojo pasaulinio karo.

Renkantis šaldytuvą jums reikėtų atkreipti keletą pagrindinių kriterijų. Pirmiausia tai žinoma būtų energetinio efektyvumo klasė. Žemiausia efektyvumo klasė yra G, tad jums rekomenduojama būtu rinktis bent jau A kategorijos šaldytuvą. Aukščiausia energetinė kategorija yra A+++.
Sekantis kriterijus pagal kurį dažniausiai žmonės renkasi šaldytuvą tai yra jo talpa. Priklausomai nuo šeimos, ir maisto kurį talpinsite, rinkitės šaldytuvo talpą. Atsižvelkite žinomą į tai ar Jums yra būtinas šaldiklis, bei kuri didesnė talpa yra reikalinga: šaldiklio ar šaldytuvo. Dažniausiai renkamasi nuo 200 – 350 litrų talpa.
Priklausomai kur stovės šaldytuvas reiktu atkreipti dėmesį į šaldytuvo skleidžiamą garsą. Triukšmo lygis neturėtų viršyti 40 dB.
Akreipkite dėmesį ar jums yra būtinos įdiegtos naujos technologijos, kadangi kuo daugiau naujų technologijų tuo gali pasitaikyti dažnesnis šaldytuvo gedimas.
Šaldytuvo nulinė zona esanti šaldytuve reikš jog specialiame skyriuje bus išlaikoma 0°C temperatūra, tad joje esantys produktai išliks šviežūs ilgesnį laiką.

Norint įsigyti šaldytuvą, kreipkitės:
Dėl pirkimo kreiptis kontaktais: 8 650 20590 arba pardavimai@daikra.com

Suorganizuosime pristatymą į betkurį Lietuvos miestą.

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė