Šaldymo dėžės – kokią rinktis?

Šaldymo dėžės – kokią rinktis?

Šaldymo dėžės – kokią rinktis?

Renkantis šaldymo įrenginį reikėtų žinoti, jog jos yra dviejų tipų: šaldymo dėžės ir šaldikliai. Pirmiausia reikėtų jums apsispręsti kuriai paskirčiai renkatės šaldymo agregatą. Jeigu jums aktualu surūšiuoti šaldytą maistą, tokiu atveju patogumui reikėtų rinktis šaldiklį. Taupymo sumetimais, jums rekomenduojama rinktis šaldymo dėžę. Jų kaina yra pigesnė negu šaldiklių su stalčiais.
Šaldymo dėžės yra ekonomiškesnės, jos naudoja mažiau energijos, jose taip pat yra patogiau talpinti nestandartines maisto pakuotes. Tačiau visgi nereiktų pamiršti, jog šaldymo dėžės užima daugiau vietos, kitaip nei šaldikliai. Šaldymo dėžių privalumas yra, jog jos taip pat išlaiko šaltį ilgiau dingus elektros energijai, tad prekės yra saugiau laikomos negu šaldiklyje. Tai svarbu jeigu užšaldyti maisto produktai greitai genda.
Mažiausiai elektros energijos naudoja šaldikliai su A+++ reitingu. Šaldymo dėžė naudoja mažiau elektros nei šaldiklis su stalčiais, o rankinis atšildymas naudoja iki 40% energijos mažiau nei automatinis.

Norint įsigyti šaldytuvą, kreipkitės kontaktais: 8 650 20590 arba pardavimai@daikra.com
Suorganizuosime pristatymą į betkurį Lietuvos miestą

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė