(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija

Straipsnis

Oro kondicionierius namuose - Klaipėda

Oro kondicionierius namuose – Klaipėda

Šilumos siurbliai „oras–oras“ yra paprasčiausias ir ekonomiškiausias sprendimas patalpoms šildyti, naudojant lauko ore esančią energiją.

Šilumos siurblys „oras–oras“

Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. „Oras–oras“ šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar plano namuose, tiesa, šiai sistemai labai svarbi vidinių įrenginių sumontavimo vieta, kad oro srautai kuo efektyviau pasiskirstytų erdvėje. Šilumos siurblius „oras–oras“paprasta sumontuoti tiek naujos statybos, tiek senesniuose būstuose, o dėl komforto ir nedidelių sąnaudų tai idealus sprendimas papildyti jau esančią vandeninę šildymo sistemą (kietojo ar skystojo kuro, dujinę, elektrinę ir kt.).

Šią dieną rinkoje galima rasti įvairių tipų siurblių – sieninių, lubinių, kanalinių (ortakinių), grindinių, palubinių ir t. t.Vasarą šio tipo siurbliai veikia kaip oro kondicionieriai patalpoms vėsinti, o vidiniuose įrenginiuose įdiegtos efektyvios filtrų sistemos išvalo patalpų orą, pašalindamos dulkes, žiedadulkes ir kitus alergenus. „Šilumos siurbliai „oras–oras“ yra labai komfortiškas šildymosi /vėsinimosi būdas, nes patalpų oro temperatūra reguliuojama mygtuko paspaudimu. Įrenginio darbą galima programuoti savaitei, o su papildomi priedu –belaidžiu (Wi-Fi ) adapteriu – valdyti jį nuotoliniu būdu.“  Šilumos siurblys oras – oras taip pat nereikalauja ypatingos priežiūros, tereikia retkarčiais išvalyti įrenginio filtrus.

Šiltėjant orams vis daugiau žmonių žvalgosi į oro kondicionierius skirtus namams. Praleisdami daug savo gyvenimo laiko namuose, ar ofise karštą dieną mes sunkiai įsiverstume be šių įrenginių. Tačiau, kokį oro kondicionierių pasirinkti namuose gali patarti tik šį darbą išmanantys specialistai.

Įprastiems standartiniams butams galima rekomenduoti ‘split’ sistemą, tokiu atveju vienas blokas būna montuojamas išorėje, kitas viduje.

Kadangi oro kondicionierių planuojate statyti namuose, tokiu atveju reikėtų atkreipti dėmesį, jog oro kondicionieriai skleidžia triukšmą. Statant oro kondicionierių ofise ar privačiame bute taip pat reiktų to neužmiršti.

Oro kondicionieriai nėra pigus įrenginys, jie sunaudoja taip pat atitinkamą kiekį elektros energijos, tad tik pasikonsultavę su specialistais jūs galite išsirinkti  kokybę, kainą ir sąnaudas atitinkantį prietaisą.

Susijusios naujienos

Oro kondicionierių tipai. Daikra
Oro kondicionierių tipai

Sieniniai oro kondicionieriai Pats populiariausias ir prieinamiausias pagal kainą – sieninis kondicionierius arba sieninio tipo

Oro kondicionierių aptarnavimas – profilaktika
Oro kondicionierių aptarnavimas – profilaktika

Tam, kad įrenginys tarnautų ilgiau, kaip ir kiekviena buitinė technika taip ir oro kondicionieriai

Oro kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas

Kondicionierius susideda iš dviejų skirtingų blokų: vidinio (garintuvo) ir išorinio (kondensatoriaus). Blokai tarpusavyje susijungia

Šilumos siurbliai oras – oras
Šilumos siurbliai oras – oras

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime šildymą oras-oras šilumos siurbliais bei patarsime, kaip efektyviai vėdinti patalpas,

Kondicionierių tvarkymas - remontas Klaipėdoje
Kondicionierių tvarkymas – remontas Klaipėdoje

Oro kondicionierių tvarkymas - remontas Klaipėdoje Karščiams užklupus vis daugiau žmonių ieško oro kondicionierių, kad

Buitinis oro kondicionierius butuose ir ofisuose Klaipėdoje
Buitinis oro kondicionierius bute ir ofise Klaipėdoje

Buitinis oro kondicionierius butuose ir ofisuose Klaipėdoje Šiuolaikiniai oro kondicionieriai yra kurkas modernesni ir namuose