Naudotų šaldytuvų ir šaldiklių prekyba

naudotu saldytuvu prekyba Klaipėda, Gargždai, Šilutė, Palanga, Kretinga

Naudotų šaldytuvų ir šaldiklių prekyba

Naudotų šaldytuvų ir šaldiklių prekyba Klaipėdoje, Palangoje, Šilutėje, Kretingoje, Gargžduose ir jų rajonuose užsiimančios „UAB Daikra“ įmonės pardavimų vadovo teigimu vis daugiau žmonių renkasi naudotus šaldytuvus. Žmonių pasirinkimą iš esmės lemia šaldytuvų kainos. Rinkdamiesi šaldytuvą žmonės taip pat kreipia dėmesį į šaldytuvo estetinį vaizdą, atitinkamus matmenis, kainos ir kokybės santykį. Retas, kuris renkasi atsižvelgdamas į gamintoją. Populiariausi šaldytuvai pagal gamintojus visdar išlieka šaldytuvai iš Vokietijos, Korėjos, Anglijos, Švedijos. Žemesnėmis kainomis, nors kokybe nedaug nusileidžiantys šaldytuvai būtu iš Italijos, Kinijos…

Įmonėje taip pat galima rasti ir naujų šaldytuvų ir šaldiklių, dėl defektų, kai kurie atsiradę dėl pervežimų, šių naujų šaldymo įrenginių kainos yra pastebimai žemesnės.

Tiek naujiems šaldytuvams ir šaldikliams su defektais, tiek ir naudotiems, įmonė suteikia garantijas. Visi šaldymo įrenginiai, įskaitant ir naudotus yra kruopščiai patikrinami įmonėje dirbančių specialistų.

Norėdami įsigyti naudotų ar naujų šaldytuvų, šaldiklių ar šaldymo dėžių su smulkiais defektais galite apsilankyti Klaipėdoje, Sandėlių gatvė 30 – 53.

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė