Kokie yra populiariausi buitiniai šaldytuvai?

buitiniai-saldytuvai-klaipedoje

Buitiniais ir pramoniniais šaldytuvais Klaipėdoje prekiaujanti „UAB Daikra“ teigia, jog Lietuvoje populiariausi visdar išlieka šaldytuvai su statinėm šaldymo sistemom. Populiarėjantys „No Frost“ šaldytuvai, kadangi juose yra ventiliatorius, dėl kurio šaldytuve cirkuliuoja oras. Šių šaldytuvų atitirpinti nereikia, tai žmonėms suteikia didesnį komfortą.

Atsižvelgiant į matmenis populiariausi išlieka 60 cm pločio šaldytuvai su šaldymo kamera apačioje. Klientai dažniausiai renkasi ~ 180 cm šaldytuvus, bei dažniausiai pageidauja bent jau A+ klasės šaldytuvų. Labai retai klientai renkasi spalvotus šaldytuvus, populiariausia spalva išlieka balta, nuo jos nedaug atsilieka juoda, retas kuris pageidauja šaldytuvą apklijuoti spalvota plėvele, – teigia „UAB Daikra“ meistrai.

Visdar išlieka aktuali kaina, ieškantiems naudotų šaldytuvų dažniausiai žmonės tikisi įsigyti šaldytuvą, šaldiklį ar šaldymo dėžę neviršyjančią ~200 €, tačiau nereiktų pamiršti, jog kaina labai priklauso nuo kiek šaldymo įrenginys buvo naudotas, gamintojo bei funkcionalumo. Kaina išlaikoma, jei įrenginys buvo mažai naudotas arba yra naujas ir turi smulkius defektus atsiradusiu dėl pervežimo.

Norintiems įsigyti naujų, naudotų ar šaldytuvų su smulkiais defektais Klaipėdoje reiktų kreiptis į šiais įrenginiais prekiaujančią įmonę „UAB Daikra“ įsikūrusia Sandėlių g. 30 -53.

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė