Dviduriai šaldytuvai – side by side

Dviduriai šaldytuvai

Ne paslaptis, jog šaldytuvai iš Vokietijos yra vieni populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tačiau nedaugelis žino, jog dviduriai šaldytuvai pirmiausia išpopuliarėjo Amerikoje. Tai didelės talpos šaldytuvai, kurie gerokai didesni nei įprasti šaldytuvai.

Dviduris šaldytuvas (side by side ) turi  atskiras dureles tai leidžia sumažinti šaldikliui tenkančias apkrovas, nes jis darinėjamas mažiau, o tai taupo elektros energiją, lėčiau ant šaldiklio sienelių susidaro ledas ir produktai ilgiau išlieka šviežūs.

Norėdami, jog produktai išliktų kuo šviežiasni klientai pageidauja šaldytuvų su „nuline zona“. Jeigu norite, jog jūsų šaldytuve esantys vaisiai, daržovės išliktų lyg ką tik nuskinti, jums reikalingas šaldytuvas palaikantys šią funkciją.

Dėl didelių gabaritų dvidurius šaldytuvus dažniausiai renkasi šeimos gyvenančios nuosavame name. Pasak „UAB Daikra“ pardavimų vadovo  – tai „šėimos šaldytuvas“, jis modernus, išvaizdus, o dėl savo didelės talpos nebus pergrūstas maisto produktais, tad net ir labai didelei šeimai jis bus komfortiškas.

Dviduriai šaldytuvai su ledukais – patogus sprendimas norint atsigerti šalto filtruoto vandens, tačiau atsiminkite, kad tinkamam daugelio šaldytuvų su integruotu ledukų gaminimo generatoriumi funkcionavimui reikalingas prijungimas prie vandens tiekimo.

Dviduriais šaldytuvais Klaipėdoje prekiauja “UAB Daikra”. Čia galite rasti naujų ir naudotų dvidurių šaldytuvų.

Share

Leave a comment

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė