Buitinė technika Klaipėdoje – pigiau perkant internetu

Buitinė technika internetu yra pigesnė ir tai šiais technologijos amžiuje tai nieko nestebina. Klaipėdoje buitine technika prekiaujanti UAB “Daikra” jums gali pasiūlyti pigiau buitine techniką įskaitant ir pristatymą. Bendrovės „Rait” atliktais duomenimis daugiau nei 50 % Lietuvos gyventojų tikina, jog pirkti internetu buitinę techniką yra pigiau.
Pirkti internetu yra ne tik pigiau, bet ir patogiau. Dauguma įmonių siųlo pristatymą, taip jūs sutaupote savo laiko ir jums nereikia organizuotis transporto priemonės, šitaip sutaupant ne tik savo laiko , bet ir išlaidų. Buitinė techniką internetu yra patogiau palyginti, peržiūrint elektroninėse parduotuvėse siūlomas kainas. Šitaip jūs nesunkiai galite išsirinkti norimą prekę pigiau.
Buitine nauja ir naudota technika Klaipėdoje prekiaujanti UAB “Daikra” siųlo jums ne tik pardavimus, bet ir servisą.
Šioje buitine technika Klaipėdoje, ir kitose Lietuvos miestuose prekiaujančioje įmonėje galite įsigyti tokių naudotų ir naujų buitinių prekių kaip: šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo dėžės, skalbimo mašinos, džiovyklės, gartraukiai. Tiesiai iš sandėlių įmonė siųlo indaplovių, virdulių, kaitlenčių, mobilių oro kondicionierių ir kitų buitinių prekių.
Šioje įmonėje vykdomos akcijos šaldytuvams, šaldikliams, šaldymo dėžės, taip pat akcijos skalbimo mašinoms ir džiovyklės turėtų atkreipti daugelio klientų dėmesį.

Norėdami įsigyti buitinę techniką pigiau kreipkitės kontaktais: 8 650 20590 arba pardavimai@daikra.com

Share

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė