Šviesos tuneliai

Šviesos tuneliai

Šviesos tuneliai – tai apšvietimo sistema, kuomet natūrali dienos šviesa yra surenkama, naudojant patentuotą didelio poveikio akrilo deimantų kupolą, praleidžiant šviesą pro veidrodinį aliuminio vamzdį, kuris atspindi ir nukreipia natūralią dienos šviesą į difuzorių. Difuzorius tolygiai skleidžia natūralią dienos šviesą patalpoje.

  • Galimybė dienos šviesą praleisti iki 6 metrų atstumu.
  • Galimybė įmontuoti LED apšvietimą ir kompensuoti natūralaus apšvietimo kaitą.
  • Elektros sąnaudų sumažinimas apšvietimo poreikį sumažinant net 75%.
  • Garantija – 10 metų.
  • Žema U vertė – geriausios šilumos izoliacinės savybės.
  • Galima sumontuoti beveik bet kur, nepažeidžiant esamos stogo konstrukcijos.
  • Tai sveika – tyrimai parodė, kad žmonės dirba geriau natūraliai apšviestoje aplinkoje: palaikomas žmogaus paros ritmas, mažinamas streso poveikis, palaikoma teigiama nuotaika.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie šviesos tunelius?

Sveikatos įstaigos: Slaugytojų dažniausiai minima, kad fluorescencinės apšvietimas yra varginantis, todėl natūralus apšvietimas gali turėti teigiamą poveikį tiek personalui, tiek pacientams.

Švietimo įstaigos: yra įrodyta, kad natūralus padida pasiekimų normas, sumažina nuovargį, pagerina sveikatą ir lankomumą.

Prekybos vietos: buvo atliekami bandymai prekybos vietose, kurios yra daugiausiai apšviestos naturalia dienos šviesa. Šio tyrimo tikslas nustatyti kaip įtakoja pardavimus kai parduotuvėje naudojamas natūralus apšvietimas. Tyrimo rezultatai parodė, kad prekybos vietose su naturaliu apšvietimu pardavimai didesni iki 40%.

Biurai: biuriuose, kuriuose vyrauja natūralus apšvietimas padidina darbuotojų produktyvumą ir sumažina sergamumą. Manoma, kad natūralus apšvietimas turi reikšmingą poveikį „sergančio namo sindromui“ mažinimui. Darbingumas ir regėjimas tiesiogiai priklauso ne tik nuo šviesos ryškio, bet ir nuo apšviemo kokybės. Monotoniška dirbtinė šviesa vargina. Kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė savijauta.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė