Skalbimo mašinos – Miele, Bosch, Siemens..kurią rinktis?

Skalbimo mašinos – Miele, Bosch, Siemens..kurią rinktis?

Skalbimo mašinaMielė. Tikriausiai nėra nei vieno lietuvio, kuris apie ją nežinotų. Tačiau renkantis skalbimo mašiną, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį nuolat iškyla klausimas „kurią skalbimo mašiną rinktis?. Skalbimo mašinų kainos dažnai priklauso ne tik nuo jos funkcionalumo, tad nereiktų pamiršti, jog vien už prekinį ženklą jums gali atseikėti ne mažą sumą pinigų, tad renkantis skalbimo mašiną, ją rinkitės atidžiai, jog nepermokėtumėte. Vis gi juk tai dažno naudojimo buitinis prietaisas, tad investuokite į kokybę, pasitarę su specialistais, tokiais kaip „UAB Daikra“ konsultantais. Ši įmonė užsiiman ne tik skalbimo mašinų pardavimu, bet ir skalbimo mašinų, džiovyklių, šaldytuvų remontu.


Skalbimo mašinos iš Vokietijos yra viena paklausiausių prekių. Šios šalies produktų kokybė jau yra tapusi stipriu prekiniu ženklu visame pasaulyje, tad dauguma klientų išgirdę, jog šaldytuvas, džiovyklė ar skalbimo mašina iš Vokietijos – pasitikėjimas šia preke kaip mat išauga, – teigia „UAB Daikra“ pardavimų vadovas.


Skalbimo mašinos – Miele, Bosch, Siemens..kurią rinktis?
Skalbimo mašinos – Miele, Bosch, Siemens..kurią rinktis?

Skalbimo mašinos „Bosch“, „Siemens“ jeigu yra pagamintos Europoje išlaiko taip pat aukštos kokybės ir kainos santykį. Mažiau išrankiems ir skalbimo mašinas pigiau norintiems įsigyti klientams, „UAB Daikra“ gali pasiūlyti „Electrolux“, Zanussi“, „AEG“, „Hoover“, „Essentials“ „Indesit“, „Hotpoint“, „Logik“, „Kenwood“, ar „Samsung skalbimo mašinas. „Beko“ skalbimo mašinos taip pat išlieka populiarios tarp klientų. Šio žinomo prekinio ženklo prekės visad būna kokybiškos ir už prieinamą kainą.


Norint įsigyti skalbimo mašiną, kreipkitės kontaktais: 8 650 20590 arba pardavimai@daikra.com


[maxbutton id=”8″ url=”https://daikra.lt/kategorija/buitine-technika/skalbimo-masina/” text=”Skalbimo mašinos” ]

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė