(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija

Šilumos siurbliai

Maloni šiluma kiekvieno būstui suteikia jaukumo ir patogumo. Vienas iš efektyviausių bei moderniausių būdų užtikrinti optimalią namų temperatūrą – šilumos siurbliai. Ši technika dažnai prilyginama krosnims, elektriniams prietaisams bei dujiniam šildymui. Tai puiki alternatyva minėtiems šildymo įrenginiams, nes ji padeda sutaupyti energijos bei optimaliam temperatūros palaikymui skiriamų lėšų.

Pagrindinė funkcija, kurią atlieka šilumos siurbliai, – optimalios kambarių temperatūros palaikymas: žiemą – šildymas, o vasarą – šaldymas. Taip pat kai kurie iš jų sugeba ruošti karštą vandenį. Taigi pasirinkus šį prietaisą vienu metu gaunama dviguba nauda – maloni, namuose tvyranti šiluma bei kiekvienam reikalingas karštas vanduo. Be to, su jais galima vėsinti patalpas.


Šilumos siurblių privalumai

[maxbutton id=”3″] [maxbutton id=”4″] [maxbutton id=”5″] [maxbutton id=”6″] [maxbutton id=”7″]


Prietaisų rūšys

šilumos siurbliaiOrasoras. Tokios rūšies šilumos siurbliai veikia panašiai kaip kondicionieriai, nes į patalpas pasirinktinai tiekia šiltą arba šaltą orą. Ši sistema labiausiai tinka tuomet, kai norima sušildyti tik vieną patalpą, pavyzdžiui, vieno kambario butą, kuris yra sujungtas su virtuve. Įsirengus tokios rūšies sistemą, sutaupoma lėšų bei pasiekiamas aukščiausias efektyvumo lygis. Tokie prietaisai nėra jungiami su kitais, o norint užtikrinti, kad jie veiktų tinkamai, reikia pasirūpinti, jog oro judėjimas patalpose būtų laisvas. Ši technika optimalią kambario temperatūrą padeda pasiekti greičiau nei oras-vanduo sistema.

Orasvanduo. Šio tipo siurbliai veikia šiek tiek kitokiu principu nei anksčiau aprašyti prietaisai, nes galutinis šiluminės energijos atidavimas yra atliekamas vandenyje. Dėl šios priežasties būstas yra šildomas per šildomas grindis arba radiatorius. Toks siurblys veikia perkeldamas šilumą iš vienos vietos į kitą: lauko oras yra aušinamas, o aušinimo metu gauta šiluma šilumokaičiu perduodama specialiam skysčiui, kuris naudojamas vandens ar būsto patalpų šildymui. Šią sistemą verta įsirengti tiems, kurie gyvena standartinio išplanavimo namuose, nes priešingai nei anksčiau minėtu principu veikiantys prietaisai, oras-vanduo sistema gali vienu metu efektyviai palaikyti kelių kambarių temperatūrą.

 


Į ką atkreipti dėmesį renkantis siurblį?

  • Patalpų dydį ir išplanavimą. Kaip jau buvo minėta, oras-oras siurbliai labiau tinkami iš vieno kambario sudarytam būstui, o oras-vanduo – toms patalpoms, kuriose yra kelios atskiros erdvės. Taip pat verta atsižvelgti į patalpų dydį, nes nuo juo priklauso, kokio galingumo prietaisai yra reikalingi.
  • Siurblio galingumą. Galingesnis prietaisas efektyviau palaiko reikiamą temperatūrą, todėl norint išsirinkti geriausią variantą, vertą kreiptis į profesionalus. Tinkamas galingumas nustatomas apskaičiuojant reikiamus duomenis. Kuo didesnį temperatūros skirtumą reikią išlyginti, tuo galingesni šildymo prietaisai yra reikalingi.
  • Valdymą. Moderniausia šios srities technika suteikia galimybę ją patogiai valdyti nuotoliniu būdu. Norint tai padaryti, reikia integruoti tam pritaikytus modulius, kurie leidžia valdyti šilumos siurblio darbą, pavyzdžiui, jo vandens ar patalpų optimalios temperatūros nustatymą. Be to, modernus prietaisas praneša apie gedimus ir tokiu būdu leidžia į juos greičiau sureaguoti.
  • Kainą. Lėšos, kurios gali būti skiriamos siurbliui priklauso nuo kiekvieno poreikių. Šilumos siurblio kainą lemia įvairūs faktoriai: galia, tipas, montavimo vieta, taip pat atstumas tarp vidinio bei išorinio įrenginio. Visuomet galite kreiptis į mus ir gauti orientacinį kainos pasiūlymą. Tiksli kaina gali būti nustatoma apžiūrėjus objektą, įvertinus visas montavimo sąlygas. Prietaisų montavimui naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas – kokybiškus varinius vamzdžius, antivibracines gumas, kanalus, laikiklius ir t.t.

UAB „Daikra” siūlo aukštos kokybės, skirtingų rūšių bei modelių šilumos siurblius, kurie kiekvienai patalpai suteikia komfortiškumo, užtikrina ekonomišką patalpų šildymą. Puikius inžinerinius gebėjimus turintys profesionalai gali padėti išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį gaminį, kurio kainos ir kokybės santykis tenkintų Jūsų lūkesčius.


Išsirinkite šilumos siurblį iš mūsų asortimento

[maxbutton id=”2″]