Šaldytuvai ir šaldikliai internetu – Klaipėdoje

Nuolat augant internetinei rinkai kartu su ja auga ir internetiniai pardavimai. Dauguma žmonių taupydami savo laiką vis dažniau renkasi apsipirkinėjimą internetu. Tai ne tik patogiau, bet ir pigiau. Sutaupydami savo laiką ir pinigus žmonės internete iš plataus asortimento gali išsirinkti sau pigiausią ir optimaliausią variantą. Ne išimtis ir buitiniai technikai. Ši tendencija atsispindi jau ir Lietuvoje, pažymi „UAB Daikra“ – pardavimų vadovas.

oro kondicionieriai


Klaipėdoje šaldytuvų, šaldiklių ir šaldymo dėžėmis prekiaujačios įmonės darbuotojai pastebi klientų suaktyvėjimą buitinę techniką perkant internetu. Net jeigu ir nebūna įvykdomas pirkimas internetu, dauguma klientų norimą prekę jau būna apsižiūrėję, dažnai ir išsirinkę ir linkę tik pasikonsultuoti dėl jos įsigijimo.


Dauguma vyresnio amžiaus žmonių dar su nerimu žiūri į internetinę prekybą, baimindamiesi, jog užsakyta prekė gali neatitikti jų lūkesčius, kliūtimi dažnai gali būti ir prekės pristatymas.


„UAB Daikra“ pardavimų vadovas skuba raminti, jog baimintis nėra ko, internetiniais pardavimais užsiimančios įmonės suteikia pilną garantiją, dauguma įmonių suteikia ir pristatymo galimybę.


Mūsų įmonė užsiimanti šaldymo įrenginių pardavimais suteikia garantijas ir naudotiems šaldytuvams, šaldikliams, bei užsiimą šių įrenginių remontu – teigia pardavimų vadovas.


Įsigijus prekę internetu taip pat nereikės sukti galvoje, kaip ją atsiimti, mes ją pristatysime arba suorganizuosime pristatymą į betkurį Lietuvos miestą, – patikiną „UAB Daikra“ vadovas.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė