Zehnder ComfoAir Q

Zehnder ComfoAir Q yra naujos kartos rekuperatorius, turintis šiuolaikinį dizainą ir išmanią valdymo technologiją. Šis įrenginys puikiai tinka tiek naujose tiek anksčiau įrengtose gyvenamosiose patalpose. Su Zehnder jūs turite patikimą, kokybišką ir išbandytą vėdinimo sprendimą.

 

Šilumogrąžos efektyvumas

Šilumogrąža yra pagrindinė ir svarbiausia vėdinimo agregato funkcija. Kuo aukštesnis įrenginio šilumogrąžos efektyvumas tuo daugiau pastato energijos yra sutaupoma. Tuo pačiu sutaupomos išlaidos šildymui ar vėsinimui.Zehnder ComfoAir Q efektyvumas yra vienas aukščiausių. Tai rodo pasyvaus namo sertifikatas ir kiti nepriklausomi bandymai.

 

Triukšmo mažinimas

Ar žinote, kad garso lygį padidinus 3dB (A), girdimas garsas padidėja dvigubai? ComfoAir Q skleidžiamo garso lygis yra 28* dB (A), tai reiškia, kad vienas konkurentų vėdinimo agregatas skleidžia tokį pat garsą kaip aštuoni ComfoAir Q įrenginiai.

*28 dB(A) @ 3m pasiekia ComfoAir Q450 dirbdamas iki 315 m3/h prie 50 Pa

 

Nauja ventiliatorių technologija – tyliam ir taupiam darbui.

Oro klypties tinklelis, sraigės formos gaubtas ir patobulinta sparnuotė užtikrina geriausią įmanomą srautą. Šie veiksniai garantuoja ne tik tylų veikimą, bet ir išskirtinai efektyvų veikimą. Aukščiausia kokybė, ateities sprendimai paremti patikima ir gerai išbandyta technologija.

 

Unikalus, itin galingas deimanto formos šilumokaitis – maksimaliam energijos efektyvumui.

Vienintelis toks, deimanto formos, šilumokaitis pasižymi ypač dideliu prasikeitimo paviršiumi. Tai leidžia išvystyti itin aukštą efektyvumo lygį. Kintamas kanalų aukštis užtikrina pastovų srautą ir sumažina slėgio nuostolius. Todėl sunaudojama mažiau energijos įveikti oro pasipriešinimui.

 

Moduliuojamas bypass’as

Moduliuojamas bypass’as adaptuojasi prie lauko temperatūros, kad užtikrintų idealų komfortą nepriklausomai nuo laiko temperatūros, minimizuojant energijos praradimą.

 

Laisvai keičiama įrenginio pusė

Rekuperatoriaus oro tiekimo pusę galima pekeisti jo net neardant ar nenukabinant. Taip taupomas laikas, pinigai ir išnyksta rizika sumontuoti blogos pusės rekuperatorių.

 

Patobulinta filtravimo kokybė

Sveikas oras yra dar vienas svarbus geros savijautos faktorius. Todėl šiame įrenginyjeįdiegti naujos koncepsijos filtrai, mažina dulkių kiekį įreninyje ir visoje oro paskirstymo sistemoje. Galimi įvairių tipų filtrai: G4, F7, Anglies. dėl geresnio oro pralaidumo ir filtravimo filtrai yra plisuoto dizaino. Filtrų aptarnaimas yra paprastas dėl automatinės pranešimų sistemos. Įrenginys praneša kai filtrams reikia dėmesio.

 

Užtikrinta optimali kambarių temperatūra.

 

Pagrindinis geros savijautos faktorius yra komfortas reguliuojant drėgmę ir temperatūrą. Zehnder ComfoAir Q intelektuali temperatūros reguliavimo sistema atsižvelgdama į lauko ir vidaus temperatūrą skirtingais  metų laikais užtikrina geriausią įmanomą mikrolimatą patalpose.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė