Vėdinimas be ortakių Jūsų namams

Vėdinimas be ortakių Jūsų namams

granulinis sildymas

LUNOS e2

 

Oro kiekis, m³/h 18 31 38
Elektrinė galia, W 1,4 2,8 3,3
Triukšmingumas, dB(A) 16,5 19,5 26
Šiluminis efektyvumas 90% 75% 67%

Skersmuo 160 mm, ilgis 246 mm

Tyla

Labai efektyvūs EBM firmos varikliai, sukurti naudojantis šiuolakinėmis technologijomis, leido sumažinti elektros suvartojimą iki 1,4 W, išlaikant tą patį paduodamo oro kiekį.

Esant 17 dB ir19 dB garso lygiui prie 18 m3/h ir 31 m3/h našumo, ventiliatoriai pilnai atitinka reikalavimus biurams, gyvenamosiosms patalpoms ar miegamiesiems (maksimalus leistinas garso lygmuo yra 30 dB ).

Palyginimui, -3 dB iki 50% sumažina garso intensyvumą. Kitaip tariant, kiti ventiliatoriai, kurie atitinka visus standartus, gali veikti kelis kartus garsiau.

Energijos vartojimo efektyvumas

Tik su 0,9 W/m3/h konvertuotos galios e2 rekuperatorius turi neprilygstamą energijos vartojimo efektyvumą ir leidžia išsaugoti pinigus jūsų piniginėje.

Suderinamas su kitais LUNOS produktais

Fasadinis oro padavimo įrenginys LUNOTherm, montuojamas kartu su apšiltinimo sluoksniu ir jungiamas su orlaide ALD-R 160 arba e2 rekuperatoriaus vidine dalimi. Dedamas prie lango taip, kad oro paėmimo grotelės būtų iš lango angos šono, todėl jų praktiškai nesimato

LUNOTherm plokščių maksimalus oro debitas: 30 m3/h.

Kompaktiškas

Lunos е2 rekuperatoriai yra vieni iš mažiausių, montuojamų tiesiai į sieną. Su šiandienos technologijomis pavyko kompaktišką šilumokaitį pagaminti iš keramikinių medžiagų, šilumos atgavimo lygį pakeliant iki 90 %.

Minimalus sienos storis Lunos rekuperatoriams – 30 cm.

Pirmauja pagal energijos vartojimo efektyvumą

Pagal Vokietijos būsto aptarnavimo įmonės Köpenicker Wohnungsgesellschaft mbH Berlyne išvadas, esant vėdinimui su e2 rekuperacija , renovuotame pastate energijos suvartojimai pastatų šildymui siekia 40kW/m2 metams.

LUNOS ego

Šis rekuperatorius veikia šilumos regeneracijos principu, kuris naudojamas ir Lunos e2rekuperatoriuose, tik šiuo atveju oro srautas yra paskirstomas dviem ventiliatoriais. Vienu metu oras yra ir paduodamas ir ištraukiamas. Antrasis įrenginys, skirtingai nei e2, šiam rekuperatoriui nėra reikalingas. Lunos ego galima naudoti virtuvėse, voniose (yra oro šalinimo rėžimas 45 m3/h) ir nedideliuose kambariuose.

– Vieno kambario vėdinimas su rekuperacija naudojant du priešingos krypties ventiliatorius,

– Suderinamas su universaliu e2 ir ego valdikliu 5/UNI arba TAC valdikliu,

– Oro srautas 5-20 m3/h rekuperacijos rėžime, ir 45 m3/h oro šalinimo rėžime,

– Šilumos atgavimo koeficientas iki 85%,

– Minimalios elektros sąnaudos 1,0-4,5 W,

– Skleidžiamas garsas 17-38 dB,

– Pateikiamas su 500 mm ilgio vamzdžiu, montuojamas gręžiant 162mm diametro skylę su 3 mm nuolydžiu į lauko pusę,

– Vidiniai matmenys 230mm x 218mm x 63mm,

– Išoriniai matmenys 255mm x 218mm x 63mm.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė