Šilumos siurbliai Klaipėdoje

Šilumos siurbliai Klaipėdoje


Išlaidos šildymui ir karštam vandeniui sudaro didžiąją dalį mokesčių už būstą. Šilumos energijos nuostoliius pastate galima įvertinti taip:


* pro sienas prarandama apie 30%,
* pro langus apie 32%,
* pro stogą apie 12%,
* pro rūsio perdangą apie 13% šilumos energijos.
Dažniausiai šalto oro srautai į patalpą patenka pro nesandarius langus, duris, sienos plyšius ,todėl svarbu tinkamai juos izoliuoti. Sąskaitai už energiją sumažinti kartais nereikia didelių investicijų, pakanka pakeisti savo įpročius bei pasirinkti tinkamą inovatyvų šildymo būdą.

Šilumos siurbliai Klaipėdoje

Freoniniai šilumos siurbliai – kondicionieriai oras-oras — vienas iš labiausiai populiarėjančių atsinaujinančios energijos šaltinių. Šilumos siurbliai energiją paima iš aplinkos, kuri nieko nekainuoja, ir perduoda ją šildymo bei aušinimo poreikiams tenkinti. Ši sistema nereikalauja didelių investicijų, paprasta prižiūrėti, nekenkia aplinkai, užima mažai vietos, paprastai ir greitai sumontojami.


Sutaupykite pinigų su naujaisiais energiją taupančiais freoniniais šilumos siurbliais oras – vanduo. Tyli, naši ir aplinkai nekenksminga šildymo sistema, kuri sukuria malonų namų klimatą. Unikali technologija užtikrina maksimalią šilumą ir minimalias energijos sąnaudas.


Privalumai:

* Optimizuota vandens šildymo technologija;
* sinchronizuotas šildymas;
* paprastas reguliavimas;
*galimybė prisijungti saulės kolektorius ir kitus šilumos šaltinius;
* pažangus šilumos pritaikymas.


Šilumos siurblio pardavimais ir montavimu Klaipėdoje užsiima įmonė ‘UAB Daikra’ įsikūrusi Sandėlių gatvėje 30 – 53.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė