(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija
Sugedo šaldytuvas? Šaldytuvų meistras Klaipėdoje

Šaldytuvo remontas. Klaipėdoje įsikūrę meistrai jums pataria ar verta remontuoti

Šaldytuvo remontas. Klaipėdoje įsikūrę meistrai jums pataria ar verta remontuoti

Susidūrę su šaldytuvo ar šaldiklio gedimu, jeigu šaldymo įrenginys nėra naujas mes dažniausiai sprendžiame dilemą ar verta investuoti ir taisyti šaldytuvą ar šaldiklį, o galbūt apsimoka investuoti ir nusipirkti naują.

Klaipėdoje įsikūrę šaldymo meistrai pataria, jog nereikėtų skubėti ir pirkti naują šaldymo įrenginį. Priklausomai nuo šaldymo įrenginio gedimo priklauso remonto darbų kaina. Šaldymo įrenginys gali gesti dėl įvairių priežasčių:


• Freono nutekėjimas * Gali būti, jog nesandarios durys, dėl nudevėtų gumų * Šaldytuvas nešaldo arba šaldo perstipriai * Šaldymo įrenginys dirba neišsijungdamas * No – Frost tipo šaldymo įrenginys neatsitirpina * Ekrano gedimai – elektronika * Ant sienelių formuojasi ledas * Skleidžia triukšma ir pan.


Tik nustačius įrenginio gedimą, yra galima nustatyti kainą. Klaipėdoje, Sandėlių gatvėje 30 – 53 įsikūrusi „UAB Daikra“ parduodanti tiek naujus, tiek naudotus šaldymo įrenginius suteikia visiems garantiją ir gedimo atveju suteikia garantiją sutaisytam įrenginiui.