Šaldymo kameros

Šalčio agregatų parinkimas ir paskaičiavimas, tai sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas, kurį gali atlikti tik šaldymo specialistas. Tad norintiems įsigyti ir susimontuoti tinkamo galingumo šalčio agregatą Jūsų pasirinktoje patalpoje, parašome susisiekti su mumis.

Surenkamos šaldymo kameros

Prekiaujame, projektuojame ir montuojame surenkamas šaldymo kameras Polair. Tai surenkamos – išrenkamos konstrukcijos modulinės kameros:

  • palaikoma temperatūra -30*C+30*C;
  • šilumos atidavimo koeficientas – 0,025 kW/m2;
  • kameros panelių storis 80 mm ar 100 mm;
  • panelės pagamintos iš karštai cinkuotos skardos, dengtos polimeru;
  • grindys gali būti cinkuotos arba nerūdijančio plieno;
  • kameros gali būti statomos kaip patalpoje taip ir lauke.

Matmenys parenkami pagal kliento pageidavimą: nuo 1360 x 1360 x 2200 iki 5560 x 5560 x 2740 mm.

Supanti aplinkos temperatūra gali būti nuo -30 iki +40 C.

Šalčio agregatai su garintuvais

Šalčio agregatai gaminami iš cinkuotos plieninės skardos su polimerine danga.Išorinėje dalyje sukomplektuotas vario-aliuminio kondensatorius, ventiliatorius, kompresorius, filtras, elektroninis valdymo skydelis. Vidinė dalis: garintuvas, aušinimo ventiliatorius, elektrinis šildytuvas,  kondensato lėkštė.

Elektroninis daviklis, įjungia atitirpinimo funkcija garintuvui, paleidžia kompresorių.

Polair gamintojas naudoja prancūziškus arba vokiškus kompresorius.

Šaldymo garintuvai

Prekiaujame ir montuojame šalčio garintuvus:

  • palubiniai;
  • kubiniai;
  • dvipusio pūtimo;
  • kampiniai.

Šaldymo kameros. Parinkimas ir montavimas

Šaldymo agregatas parenkamas pagal kameros talpą ir pageidaujamą temperatūrą. Šaldymo kameros skirtos saugoti produktams ir prekėms, kurios turi laikytis tam tikros temperatūros – įvairių rūšių maisto produktai, daržovės, vaisiai, uogos, vaistai, gėlės ir tt.

Mes siūlome įvairių dydžių ir tipų šaldymo kamerų įmontuotų patalpose ir lauke. Jos yra lengvai surenkamos, taip pat galima tiesiog išmontuoti ir perkelti į kitą vietą. Šis šaldytuvų tipas ypač tinka mažoms parduotuvėms, sandėliams, gamykloms ir ūkiuose.

Šaldymo kameros yra pagamintos iš specialios medžiagos, turinčios mažą šilumos laidumą, kuri užtikrina nuo bet kokių temperatūrų kameros viduje svyravimų ir leidžia sutaupyti daug elektros energijos. Vienas iš šių šaldymo kamerų privalumų yra gebėjimas efektyviai pritaikyti šios kameros dydį patalpoje.

Dėka aukštos kokybės medžiagų ir naujausios kartos temperatūros sistemų, jos atitinka visus techninius reikalavimus, laikymo sąlygas konkretiems produktams ir produktų grupėms. Prireikus, šaldymo kameroje galime įrengti įvairaus dydžio lentynas ar kabyklas, kurios leis patogiai ir tinkamomis saugojimo sąlygomis sandėliuoti prekes. Šaldymo kamerose yra įrengtos vienos durys su avarinio atidarymo rankena.

Šaldymo kameros gamyklinės medžiagos yra lengvai prižiūrimos – jos yra saugios valyti ir plauti, taip pat medžiaga pati nesugerianti drėgmės.

Mes padėsime jums pasirinkti jūsų poreikius atitinkančius žemos temperatūros kameros reikalavimus, teiksim pilną aptarnavimą, įskaitant surinkimą, ir penkerių metų garantiją visiems šaltų kamerų modeliams.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė