Rekuperacija – vėdinimo sistemos įrengimas, montavimas ir kaina

Rekuperacija – tai mechaninis patalpų vėdinimas, kurio metu iki 95% šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko oro pašildyti. Nuo 2016 metų pagal savo energetinį naudingumą visi nauji namai turi atitikti A klasės standartus, o jau nuo 2020 visi nauji pastatai turės atitikti A++ klasę.


Nusatyta, jog lauke oras yra kur kas švaresnis, negu viduje. Skirtumas pagal atliktus tyrimus gali būti net iki 100 kartų, todėl įsirengti vėdinimo sistemą yra tiesiog būtina. Įsirengę rekuperacinę sistemą, jūs ne tik kvėpuosite švaresniu oru, bet ir sutaupysite, kadangi į jūsų patalpas bus grąžinta šiluma.

mobilus-oro-kondicionieriai

Išvalytas oras leis jums pasijusti labiau pailsėjusiais, tai neabejotinai pagerins jūsų savijautą. Perfiltruotas švarus oras leis išvengti jums galimų kvepavimo ligų. Tinkamai sumontuota ventiliacija – jūsų sveikatos garantas.


Rekuperacinę vėdinimo sistemą sudaro:
* vėdinimo įrenginys;
* ortakių sistema, kuria oras tiekiamas į patalpas ir šalinamas iš jų;
* izoliuoti oro paėmimo ir ištraukimo vamzdžiai;
* oro sklendės, kurios reguliuoja oro srautą;
* triukšmo slopintuvai, kurie neleidžia sklisti triukšmui iš vėdinimo įrenginio;
* difuzoriai ir grotelės, per kuriuos oras patenka iš ortakių į patalpą arba yra šalinamas iš jos;
* valdymo pultas.


Vėdinimo sistemos įrengimo kaina

Vėdinimo sistemos montavimo kaina priklauso nuo montavimo sudėtingumo. Apytikslė kaina su įrengimu nuosavam name gali siekti nuo 400 ~600 eurų. Jeigu jus domins su rekuperacine funkcija tai rekuperacinės vėdinimo sistemos įrengimo kaina gali didėti iki ~1000 – 1500 eurų. Tikslesnę kainą gali pasakyti tik ekspertai įvertinę montavimo sąlygas. Norėdami sužinoti daugiau galite kreiptis į vėdinimo, šaldymo ir šildymo sistemomis prekiaujančią ir montuojančią įmonę
„UAB Daikra“ Klaipėdoje įsikūrusią įmonę, atliekančia įrengimo darbus visoje Lietuvoje.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė