(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija
WiFi valdiklis M Climate

155.00

  • WiFi valdiklis M Climate

WiFi valdiklis M Climate

Naudodami programą M Climate galite valdyti oro kondicionavimo sistemą savo išmaniuoju telefonu. Šis išmanusis irenginys padeda sutaupyti iki 25 % elektros energijos ir nuolat palaiko tobulą kambario temperatūrą. Jums nereikia ypatingų įgūdžių tam, kad įdiegtumėte M Climate. Tiesiog įjunkite įrenginį į rozetę ir padėkite jį atviroje vietoje netoli oro kondicionieriaus. Viskas, ko jums reikia, yra Wi-Fi interneto prieiga.

Nemokama sąmata jūsų projektui
Dėl pirkimo kreiptis kontaktais: 8 650 20590 arba pardavimai@daikra.com
Kategorija:
  • Aprašymas

Aprašymas

Prekės savybėsDuomenys
Modelisvaldiklis M Climate
GamintojasBulgarija
TipasWiFi valdiklis M Climate
Valdykite oro kondicionierių arba šilumos siurblį būdami užsiėmę kita veikla:Kur bebūsite, turėkite galimybę visiškai valdyti oro kondicionierių arba šiluminį siurblį. Viskas, ko jums reikia,yra išmanusis telefonas ir interneto ryšys.
Sutaupykite pinigų:Naudodami M Climate Wi-Fi valdiklį mėnesio elektros mokesčius galėsite sumažinti 25%.
Valdykite bet kurį oro kondicionierių arba šilumos siurblį:M Climate Wi-Fi valdikliu galėsite valdyti bet kurį oro kondicionierių arba šilumos siurblį,nepriklausomai nuo jų markės, modelio ar pagaminimo datos.

Geolokacija:Naudodami M Climate Wi-Fi valdiklį galėsite stebėti savo plotą ir oro kondicionierių ar šilumos siurblį įjungti automatiškai, paspausdami ON/OFF mygtuką.