Oro kondicionierių remontas – Klaipėdoje

Oro kondicionierius skirtas vėsinti patalpas ir palaikyti jose reikiamą temperatūrą. Į šiuolaikinius naujus oro kondicionierius yra diegamos įvairios naujos technologijos, kurios deja karts nuo karto genda. Norint sutaisyti oro kondicionierių reikia žinoti gedimo priežastis.

granulinis sildymas


Dažniausios oro kondicionieriaus gedimo priežastys yra šios:


* Kondicionierius šildo, bet nešaldo, tokiu atveju yra rekomenduojama nustatyti šaldymo rėžimą ir jeigu po keletos minučių vėsesnio oro nepajusite, patikrinkite ar švarūs filtrai.
* Kitas gedimas gali būti, kai iš oro kondicionieriaus teka vanduo, vadinamasis kondensatas. Tokiu atveju patikrinkite ar vidinis blokas nėra apšalęs. Taip pat reiktų patikrinti ar filtrai yra švarūs.
* Kondicionierius skleidžia nemalonų kvapą. Tokiu atveju gali būti jog įrenginys nebuvo ilgai naudotas, o kondensatas susimaišė su dulkėmis.
* Kondicionierius veikia, tačiau patalpa vistiek išlieka karštą, tai gali būti dėl to, jog patalpoje ėmėte naudoti papildomus įrenginius, kurie skleidžia šilumą.
* Įvykus trumpam jungimui ir suveikus saugikliui reikėtų kreiptis į specialistus. Klaipėdoje oro kondicionierių remontu užssimame mes, “UAB Daikra” įsikūrusi Sandėlių gatvėje 30 – 6.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė