Mini rekuperatoriai

Mini rekuperatorius yra mechaninės ventiliacijos įrenginys, tiekiantis šviežią orą iš lauko į gyvenamąsias ar komercinės paskirties patalpas ir tuo pat metu pašalinantis nešvarų orą iš patalpos. Rekomenduojama, jog patalpų oras būtų keičiamas ne mažiau nei 1 kartą per valandą atgaunant kaip įmanoma daugiau šilumos iš šalinamo oro. To pasiekti padeda rekuperacija – oro srautų kontroliavimas bei efektyvus šilumos energijos taupymas. Kintamų oro srautų krypčių decentralizuotas vėdinimo įrenginys neleidžia prarasti šilumos t.y. tiekiamas oras pašildomas šalinamo oro pagalba. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrina reikalingą deguonies kiekį patalpose, minimalų triukšmą bei mažas elektros energijos sąnaudas.

Svarbiausia mini rekuperatorių funkcija yra gero mikroklimato, pakankamo deguonies kiekio užtikrinimas, patalpoje esantį orą keičiant šviežiu. Be to rekuperatoriai padeda pašalinti drėgmės perteklių ir taip užkirsti kelią pelėsio susidarymui. Dėl šių funkcijų minėti prietaisai itin tinkami senose ar renovuotose patalpose, kuriose nėra galimybės įrengti centrinę vėdinimo sistemą, taip pat ten, kur dėl didelio žmonių skaičiaus centrinės vėdinimo sistemos tiesiog nepakanka. Puikiai išvėdintos patalpos turi įtakos geresnei sveikatai, kokybiškesniam poilsiui ir našesniam darbui.


Kodėl verta rinktis sieninį mini rekuperatorių?

  • Nauda sveikatai. Šis įrenginys užtikrina šviežio oro tiekimą, reikiamą deguonies kiekį. Kartu pašalina perteklinę drėgmę, neleidžia atsirasti pelėsiui.
  • Greitas bei pigus įrengimas (lyginant su centralizuota vėdinimo sistema). Lauko sienoje gręžiama skylė, prietaisas sumontuojamas ir prijungiamas prie elektros linijos.
  • Energijos taupymas. Vėdinant patalpas šiuo būdu, langų ar durų atidarinėti nereikia. Taip gali būti sutaupoma net iki 90 proc. šilumos energijos ir išvengiama aplinkos triukšmo.

Kaip išsirinkti?

Įprastai rekuperatoriaus pasirinkimą lemia oro, kurį reikia pakeisti tūris. Todėl svarbu, jog pasirinkto vėdinimo prietaiso galingumas būtų pakankamas Jūsų poreikiams patenkinti. Kiti svarbūs veiksniai – energijos kiekis, kurį sunaudoja ventiliacijos įrenginys, bei triukšmo lygis. Kuo geresne sudedamųjų dalių kokybe pasižymi mini rekuperatoriai, tuo mažiau girdisi jų veikimas. Nors pats oras, judėdamas ortakiais, taip pat skleidžia garsą, tačiau tarp centrinio vėdinimo įrenginio ir vidaus ortakių sistemos įrengiami specialūs triukšmo slopintuvai gali užtikrinti tylesnį prietaiso veikimą.

Vienas svarbiausių rodiklių, apibūdinančių rekuperatoriaus darbą, yra šilumos atgavimo efektyvumas. Šis procentais matuojamas parametras nurodo kokią dalį šiluminės energijos rekuperatoriuje esantis šilumokaitis sugeba paimti iš išmetamo oro bei kaip sugeba perduoti šiluminę energiją į patalpas tiekiamam orui.

„Daikra“ siūlomi įvairių tipų gerai žinomų gamintojų Lunos, GetAir, Mitsubishi mini rekuperatoriai pasižymi paprastu, greitu paleidimu bei eksploatavimu. Išsirinkite tinkamiausią patalpų vėdinimo įrenginį iš mūsų siūlomo asortimento ir mėgaukitės šviežiu oru patalpose be triukšmo ar skersvėjų.rekuperatoriai


MŪSŲ PRODUKCIJA

REKUPERATORIUS PICO HP 2 80

Plokšteliniai rekuperatoriai:

RPVS-200 | RPVS 350 | RPVS 450 | RPVS 650 | RPVS 1100 | RPVS 1300

Sieniniai rekuperatoriai:

VL-50S2-EVL-100U5-E

Priešpriešinių srautų rekuperatoriai:

Domekt CF-250-FDomekt CF-250-V


Arba tiesiog susisiekite su mumis ir padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią prekę

(8-46) 410 888

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė