Kokį šaldytuvą rinktis

Kokį šaldytuvą rinktis

Šaldytuvų prekyba ir remontu Klaipėdoje užsiimančios „UAB Daikra“ įmonės pardavimų vadovo teigimu klientai rinkdamiesi šaldytuvą pirmiausia turėtų žinoti kokiai paskirčiai jis bus naudojamas, bei kurioje vietoje jis bus pastatytas, jog galėtų išsirinkti tinkamos talpos. Jeigu jūsų šeimą sudaro 3 – 4 asmenys, tokiu atveju patariame žvalgytis į 230 – 250 litrų talpos šaldytuvą. Standartinis šaldytuvo plotis yra 60 cm.


oro kondicionieriai

Prieš perkant šaldytuvą rekomenduojama išsimatuoti vietą, kurioje stovės šaldytuvas, bei turėti omeny, jog šaldytuvo skleidžiamas triukšmas yra maždaug 39 decibelai.


Renaktins šaldytuvą jums reikėtų atkreipti dėmesį į kurią pusę yra atidaromos durelės, taip pat ar yra galimybė keisti jų padėtį. Jeigu ketinate šaldytuvą įtvirtinti tam tikroje spintelėje, tokiu atveju jums reiktų rinktis įmontuojamą šaldytuvą.


Esant išrankesniems, rekomenduojama rinktis šaldytuvą su daugiau funkcijų. Šiais laikais šaldytuvuose yra įdiegiamos papildomos funkcijos leidžiančios nustatyti ne tik norimą temperatūrą, bet ir pavyzdžiui šaldytuvą su atostogų funkcija, kuri leidžia jums išvykus atostogauti, atsijungti dalinai šaldytuvui, kita galimybė yra staigaus užšaldymo funkcija, jeigu jums reikia greitai užšaldyti daržoves, uogas ar pan.


Be abejo šaldytuvo išvaizda taip pat lemia kliento pasirinkimą, priklausomai šaldytuvas bus statomas namuose, sodo namelyje, pramoninėse patalpose ar kitur. Jeigu klientams nėra svarbi šaldytuvo funkcija tokiu atveju jie dauguma renkasi naudotus ar šaldytuvus su defektais. Klaipėdoje tokiais šaldytuvais prekiauja „UAB Daikra“ įsikūrusi Sandėlių gatvėje 30 – 53.

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė