(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija

Mitsubishi kasetinis oro kondicionierius

 • Oro kondicionierius Mitsubishi FDTC/SRC25ZMX-S
  1,479.00

  KASETINIS ŠILUMOS SIURBLYS – ORO KONDICIONIERIUS FDTC/SRC25ZMX-S

  Tvarkingas ir tylus oro srautas pasiekia toli nuo ventiliatoriaus esančius taškus.  Unikali oro srautą reguliuojanti sistema tolygiai paskirsto išpučiamą orą patalpoje. Oro srautą nukreipiančios žaliuzės užtikrina tolygų srauto judėjimą, maksimaliai sumažindamos triukšmą.

  +8C temperatūros palaikymas.

 • Oro kondicionierius Mitsubishi FDTC/SRC25ZMX-S
  1,589.00

  KASETINIS ŠILUMOS SIURBLYS – ORO KONDICIONIERIUS FDTC/SRC35ZMX-S

  Valdyti oro temperatūrą bei drėgmę labai svarbu, norint užtikrinti komfortines sąlygas patalpoje. Tuo tikslu naudojami trys jutikliai: patalpos oro temperatūros, patalpos oro drėgmės ir lauko oro temperatūros.
 • Oro kondicionierius Mitsubishi FDTC/SRC25ZMX-S
  1,849.00

  KASETINIS ŠILUMOS SIURBLYS – ORO KONDICIONIERIUS FDTC/SRC40ZMX-S

  Vienintelė originali alergenų nukenksminimo technologija kontroliuojant temperatūrą ir drėgmę. Ventiliatoriaus sparnuotė pagamintas iš antibakterinės medžiagos, tai neleidžia plisti pelėsiui ir bakterijoms. Ventiliatoriaus vidus išlieka švarus ir saugus. Užkertamas kelias atsirasti nemaloniam kvapui ir pelėsiui, kai oro kondicionavimo sistema neveikia.
 • Oro kondicionierius Mitsubishi FDTC/SRC25ZMX-S
  1,949.00

  KASETINIS ŠILUMOS SIURBLYS – ORO KONDICIONIERIUS FDTC/SRC50ZMX-S

  Įrengynis gali veikti HI-POWER rėžimų tai nepertraukiamas jis veikdamas 15 min. pasiekia norimą temperatūrą patalpoje. Nepriklausomai nuo darbo rėžimo kondicionierius automatiškai parenka mentelių kampą. Darbo veikimo laikmatis. Miego rėžimu automatiškai kambaryje sureguliuojama oro temperatūra ir ji palaikoma, kad nebūtų nei per karšta nei per šalta.

 • Oro kondicionierius Mitsubishi FDTC/SRC25ZMX-S
  2,239.00

  KASETINIS ŠILUMOS SIURBLYS – ORO KONDICIONIERIUS FDTC/SRC60ZMX-S

  Įrenginys automatiškai fiksuoja gedimus ir apie tai informuoja.Mitsubishi Heavy Industries split sistemos būna įvairių galingumų bei dizaino, pilnai aprūpinančios namų ir mažas komercines patalpas, o išmaniosios VRF-KX sistemos tiekia šildymo ir vėsinimo sprendimus didelėms komercinėms ir pramoninėms reikmėms.