Automobilių kondicionierių pildymas ir profilaktika Klaipėdoje

Vairuotojo, kurio automobilyje yra kondicionierius yra būtina reguliariai keisti salono oro filtrus. Tai yra būtina, kadangi užsikimšę filtrai dėl dulkių, yra nebetinkami naudoti ir skleidžia nemalonius kvapus. Norėdami profilaktiškai pasitikrinti savo automobilių kondicionierių, užpildyti jį freonu galite kreiptis į Klaipėdoje įsikūrusia įmonę, „UAB Daikra“ Sandėlių 30 – 53.

Kodėl kondicionieriaus pildymas rekomenduojamas kiekvienais metais?

Pasak meistrų automobilio kondicionavimo sistema visada turi būti užpildyta, kitu atveju pasivažinėjus kelis šimtus kilometrų veikiant kondicionieriui gali tekti keisti siurblį. Jeigu pajusite, jog kondicionierius ėmė veikti netinkamai, krito jo šaldymo efektyvumas, tuomet iškart rekomenduojama kreiptis į meistrus.

Tik atestuoti specialistai geba  atsiradusius gedimus pašalinti. Ne visada atsiradusius gedimus pavyksta greitai pašalinti. Nemažai laiko tenka sugaišti gedimui nustatyti, o tik po to gedimą šalinti. Taip pat ne visada pašalinus vieną gedimą sistema tampa veikianti.

Kaip atliekama kondicionierių diagnostika?

Taigi, ne paslaptis, kad automobilio kondicionieriui reikalinga periodiška diagnostika, o kartais ir remontas. Šiam tikslui mes naudojame pažangiausią bei moderniausią diagnostikos įrangą. Dažniausiai pasitaikantis gedimas, tai automobilio sistemos sandarumo defektai ir freono dujų nutekėjimas. Nesandariems auto kondicionieriaus mazgams bei agregatams aptikti yra naudojami halogeno prietaisai bei taikomas ultravioletinės diagnostikos metodas. Šis metodas atliekamas į sistemą labai mažais kiekiais įpurškiant specialių dažiklių, kurie pradeda sunktis per nesandarius mazgus. Ultravioletinių spindulių pagalba tos vietos tampa lengvai pastebimos.

Automobilių kondicionierių pildymas ir sandarumo patikra

  • Sistemos sandarumo tikrinimas naudojant specialius UV dažus;
  • Nutekėjimo šaltinio nustatymas;
  • Sistemos vakuumavimas;
  • Freono kiekio patikrinimas;
  • Kondicionieriaus pildymas kokybiškomis dujomis.

Pigiausias kondicionierių pildymas Klaipėdoje

Pigiausias kondicionierių pildymas Klaipėdoje? Prasidedant bei toliau tęsiantis karštoms vasaros dienoms, tai kone dažniausiai varginantis klausimas kirbantis daugumos automobilių vairuotojų galvose.

Tik pas mus taikomas tiksliausias ir sąžiningiausias kondicionierių pildymo būdas. Mes pildome visų tipų automobilių kondicionierius. Prieš pildant sistemą freono dujomis, atliekame pilną sistemos sandarumo patikrinimą. Kondicionieriaus Pildymas atliekamas naudojant profesionalią įrangą, kuri nustato reikiamą freono ir alyvos kiekį.

 

Gauti pasiūlymą/registruoti gedimą

Skaičiuoklė