(8-46) 410 888
+370 650 20590
info@daikra.com
Gedimo registracija

Sveiki atvykę į Daikrą!

Įmonė „Daikra“ įkurta 2009m. Klaipėdoje. Stambius projektus įgyvendiname visoje Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla – saulės elektrinių/modulių, inverterių, montavimo sistemų, vėsinimo, šaldymo, vėdinimo, šildymo įrenginių, šilumos siurblių, oro kondicionierių, rekuperatorių bei montavimo medžiagų prekyba, įrangos montavimas, aptarnavimas, remontas ir pogarantinė priežiūra.

Klaipėda

 UAB "Daikra"
 Telefonas: +370 652 22832; 8-46 410 888
 Įm.kodas: 302439166
 Adresas: Sandėlių g.30, 6-tas sandėlis, Klaipėda LT-95107
 PVM:LT100004934219
 El.paštas: info@daikra.com

Vilnius

Telefonas: +370 650 20590
El.paštas: info@daikra.com, pardavimai@daikra.com

Mūsų komanda

Dainius Kraynas

Direktorius

Kristina Kraynienė

Komercijos direktorė

Almantas Martinkus

Projektų pardavimų vadovas

Albinas Skersys

Projektų vadovas

Arnas Ulba

Verslo plėtros ir vystymo vadovas

Milda Vaičiulienė

Vyr. buhalterė
Responsive Design

“UAB Daikra” įmonė Jums padės išsirinkti ir sumontuos patį tinkamiausią variantą.

Evaldas Jasutis

Mes atliekame visų šaldymo, šildymo, vėdinimo, drėgmės surinkėjų, sausintuvų, vėsinimo įrenginių ir kitų sudėtingų sistemų priežiūrą ir remontą.

Žaidžiame krepšinį

Mūsų komanda išlieka vieninga ne tik darbe, bet ir už jos ribų. Esame laimėję ir taurių .

Mes remiame

Mūsų komanda remia.

UAB „Daikra“ įkurta 2009m. Klaipėdoje. Projektus įgyvendiname visoje Lietuvoje.

Pagrindinės įmonės veiklos: saulės elektrinių projektavimas, prekyba, montavimas bei priežiūra namams ir verslui. Taip pat, vėsinimo, šaldymo, šaldymo kamerų, vėdinimo, šildymo įrenginių, sistemų, šilumos siurblių, oro kondicionierių, rekuperatorių bei montavimo medžiagų, dalių, aksesuarų prekyba, įrangos montavimas, aptarnavimas, remontas ir pogarantinė priežiūra.

Projektuojame, nemokamai atvažiuojame iki numatytų darbų vietos, suteikiame išsamią konsultaciją. Visada vadovaujamės tik aukščiausiais kokybės standartais – mums svarbu kiekvienas klientas ir visų lūkesčių sėkmingas įgyvendinimas.

Kadangi visiems norisi, kad būstas būtų jaukus, šiltas, sveikas ir ekonomiškas, tai geriausiai yra pasiekiama teisingai suderinus saulės elektrinių, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su žinomiausiais ir patikimiausiais saulės modulių, inverterių, montavimo sistemų, šaldymo, vėsinimo, vėdinimo ir šildymo įrangos gamintojais bei nuolatos kuria ir augina profesionalią komandą, pasižyminčia kompetetingais inžineriniais sugebėjimais. Įmonė atsakingai pasiūlys Jums reikiamą įrangą, sutaupydami Jums laiko ir lėšų. Ją pristatys, sumontuos ir atliks priežiūros darbus.

Mes visada stengiamės, kad kainos ir kokybės santykis būtų palankus klientui.

Nuolatos plečiame savo įrangos, produktų, detalių, montavimo medžiagų ir priedų asortimentą.

Taip pat atliekame visų šaldymo įrenginių – buitinių šaldytuvų, kondicionierių, drėgmės surinkėjų ir kitų sudėtingų šaldymo sistemų priežiūrą ir remontą.

Mūsų darbo principas – nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius, tvarius ir kokybiškus pasiūlymus bei tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

Mūsų įgūdžiai

97% Complete
97% Complete
95% Complete
95% Complete
97% Complete
95% Complete
97% Complete
95% Complete

Mes prekiaujame: